26 Mart 2014 Çarşamba

Color Club- Cloud 9 ve Barry M.- Raspberry

Uzun bir aranın ardından yavaş yavaş bloguma geri dönüyorum.
Yoğunluk, hayat koşturmacası derken biraz ara verme kararı almıştım. Bu dönemde oje dahi sürmedim. Yaşadığım sıkıntılardan tırnaklarım sürekli kırılır, soyulur oldu. Fakat bir şekilde düzenimi oturtmaya çalışıyorum. 

Tekrar yazdığım için de çok mutluyum :)

Color Club holografik serisini aldığımdan beri her fırsatta onlarla bir süsleme yapmak peşindeyim. Son bir kaç postum da hep onlarla alakalı oldu hatta. Holografik efekt veren ojeler içerisinde en en en en iyisi. Başka da yok. Diğerleri holografik seri yaptım demesinler hiç yani :)
Alt tabana Color Club- Cloud 9 sürüp üzerine istediğim şekilde bantları yapıştırdım. Üzerüne Barry M. - Raspberry koyu vişne çürüğü rengini sürdüm ve kurumadan hemen bantları çıkarınca alttan parıl parıl holografik efekti elde ettim. 

Orta ve serçe parmaklarıma da noktalamalar yaparak sade bir şekilde manikürümü tamamladım. Color Clob ojeler www.makyajsaati.com da bulabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman trendyol, markafoni, limango gibi sitelerde kampanyalar yapıyorlar. 


Barry M. ülkemizde ne yazık ki yok. Ojeleri çok ama çok kaliteli. Ancak Golden Rose Rich Color serisi perfomansına eş değer diyebilirim. 

Kullandığım bantlar tırnak süsleme için üretilmiş incecik tırnak bantlarıdır. E-bay, gittigidiyor  gibi bir çok alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. 
2 yorum:

  1. Tırnaklarına ve Color Club Cloud 9 rengine bayıldım :)

    YanıtlaSil
  2. İki ojenin rengi de bir harika. Desene bayıldım ^_^

    YanıtlaSil