13 Ekim 2013 Pazar

Mavala - Metallic Grey

Geçen ay BURADA da sizinle paylaştığım gibi, Mavala'nın İstanbul'a özel çıkardığı yeni oje koleksiyonunun lansmanına gitmiştim. 

Bu harika toplantının ardından Mavala'nın tatlı hediyeleri oldu, ancak bana ulaşması biraz zaman aldı.  İstanbul koleksiyonunun büyük talep gördüğünü ve çok hızlı tükendiğini öğrendim. Bu sebeple bana diğer Mavala ojelerinden hediye ettiler. Bu arada umarım en kısa zamanda İstanbul serisini de elde edebilirim :)

Ben Mavala markasını çok duydum ama ilk defa deneme şansım oldu. 
Size göstermek istediğim ilk ojesi de Metallic Grey ismindeki gri ojesi.İçerisinde ışıltılar olan açık gri bir renk. Adına metalik demişler ama bence değil :)

Bu arada Mavala'nın ojeleri gerçekten çok başarılıymış. Renkler gerçekten çok yoğun ve tek katta opak bir şekile tırnağa uygulanabiliyor. Ben burada yine de açık renk olduğu için 2 kat sürdüm. 

Kuruma süresi ise müthiş. Çok çabuk kuruyor. Hızlı kurutucuya bile ihtiyaç duymadım. Sürdükten sonra yattım ve gördüğünüz gibi yastık, çarşaf izi yok :)


Mavala minik 5ml. şişeleriyle meşhur. Eh, fiyatı da standardın biraz üzerinde. Ancak bence değermiş. Eğer tek katta düzgün renk veren ve hızlı kuruyan bir oje istiyorsanız Mavala'yı tavsiye edebilirim. 

Kalıcık ise standart düzeyde. İkinci günde uçlardan beyazlaşıp, üçüncü günde oje soyulabiliyor. 


OK, ojelerin yapısını çoook beğendim ve beni şaşırttılar bile. Ancak bu renk soğuk bir renk olduğu için galiba benim esmer tenime pek uygun değilmiş gibi geldi. 

Diğer 2 rengi de sırasıyla sizlerle paylaşacağım :)

Mavala markası genelde eczanelerde satılıyor. 
Nerede bulurum diye sorarsanız BURADAN inceleyebilirsiniz. 

Facebook: Mavala Türkiye
Twitter: @MavalaTurkiye4 yorum:

 1. Renge bayildiim! Blogunu severek takip ediyorum canim. Bana da bekleriim :)
  Kirmizilaleblog.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim :)
   sayfanda görüşmek üzere o zaman :)

   Sil
 2. okuma listemde fotoğrafını görür görmez dikkatimi çekti, açtım sayfayı, haaaarika bir renk!!!

  YanıtlaSil