5 Ocak 2013 Cumartesi

NOTD:Sinful Colors Supernova

Bugün ve bir süredir tırnağımdaki, diğer ve son Sinful Colors ojem Supernova ismindeki altın rengi ojemiz. Sanırım bu tarz ojelere yapısı itibariyle foil deniyor. Yoğun bir altın rengi. Bana Golden Rose'un Rich Colors serisindeki altın rengi ojeyi anımsattı ama altın rengi olmalarının dışında şişede bile tonları oldukça farklı. Henüz karşılaştırma fırsatım olmadı. Belki daha sonra bir karşılaştırma yapıp yazabilirim.

*** Today I show you the nail polish I have been wearing for couple of days: my last Sinful Colors - Supernova. I think these kind of polishes are called "Foil". Very thick golden color. It reminds me of the golden nail polish of Golden Rose Rich Color collection. But I think both of them have different tone of golden. I haven't compared them yet. Maybe I will do it later.
İki kat sürdüm. Sürümü gayet rahat. Fırça izi yapmıyor. Renk oldukça yoğun. Kuruması da normal düzeyde. Bu kadar simli yapısına rağmen tırnak yüzeyi pürüzsüz. Ben de zaten topcoat sürmedim.
Görüldüğü gibi oje çok parlak. Doğal ışıkla fotoğraflama imkanım ne yazık ki yok. Ancak flaşsız dahi oje  inanılmaz ışığı yansıtıyor. Az daha kassalar ayna gibi olacakmış. 

Bu renk bronz tenle bence daha da harika gözükecektir. 
Bu ojenin tek şansız yanı; kış nedeniyle canım deli gibi koyu renkler sürmek isterken, bloguma yazmak için bunu sürmüş olmam nedeniyle bir hevessizlik ve tatminsizlik hissetmem. Ama bunun da moduna girince ayıla bayıla tırnaklarıma dalıp gideceğim eminim. 

Sizce nasıl gözüküyor?

Son olarak yılbaşı çikolatamla uyumlu bir kare. Yemelere kıyamazlar!!!***I applied 2 coats. Application is fine. Brush doesn't leave any lines on the nail. Color is very dense. It dries fast enough. Although it is shimmery, the nail surface is smooth and clean. So no need for topcoat. As you can see nail polish is very bright and it reflects the light a lot. 
But I think this color might look better with bronze skin. 
The only bad side of this polish is; I feel unsatisfied  cuz I am crazy about dark colors because of the winter and I also wanted to show you guys  this polish... But anyway when summer comes I will go crazy for this color for sure!

So what do you guys think?

2 yorum:

 1. hey thanks for dropping by my blog!! im your newest follower.
  and your nails are so pretty! i love this color too!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. HEY! thank you very much! I m your follower too
   It s a nice and glamourous color isnt it? I think it looks a bit pale on me with my dark skin. But it s totally a summer color.

   Sil